קצת עלינו

Envirotech עוסקת בייעוץ, תכנון וניהול פרויקטים סביבתיים.
החברה חרתה על דגלה להעניק את שירותיה בצורה המקיפה, המקצועית, האמינה והאתית ביותר, תוך שימוש בעקרונות של מצוינות, רמת שירות גבוהה ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות.
שירותי ייעוץ סביבתי ניתנים תוך מתן ליווי אישי לאורך כל שלבי הביצוע עד להשגת הפתרון המלא ואישור גורמי החוק לכך.

תחומי פעילות

חזון Envirotech

חזון Envirotech

חזון Envirotech

החברה הוקמה מתוך רצון להוביל את תחום הייעוץ הסביבתי בארץ, לפתח כלים חדשניים ולהעניק פתרונות סביבתיים מתקדמים לשרת במקצועיות, אחריות, אמינות ובכבוד את לקוחותינו כך ש Envirotech תהא הבחירה הטבעית והנכונה ללקוחות המחפשים פתרונות מעשיים, ומקצועיים תוך שמירה על אתיקת המקצוע, בשילוב עם איכות ומצוינות בשירות.

שמואל אפוטה | מנכ”ל החברה

סקר קרקע בתחנת דלק פנימית

ביצוע סקר קרקע בתחנת דלק פנימית עבור אחת מחברות הדלק המובילות בישראל.

במסגרת הסדרת תחנות הדלק בישראל כולל תחנות דלק פנימיות, התבקשה חברת Envirotech להעניק את שירותיה המקצועיים עבור חברת הייעוץ די דיירקט. חברה זו, מתכללת עבור אחת מחברות הדלק המובילות בישראל את הסדרת נושא תחנות הדלק ובכלל זה ביצוע סקרים היסטוריים, סקרי גז קרקע וסקרי קרקע.

ישראל קיימות מעל 2000 תחנות תדלוק, חלקן הגדול, ממוקם באזורי רגישות הידרולוגית, כגון אקוויפר החוף. מעבר לכך, יש כמות לא ידועה של תחנות דלק פיראטיות ומכלי דלק על-קרקעיים ותת-קרקעיים שנעשה בהם שימוש בתעשייה, בחקלאות, במחנות צבא ובבתי מגורים. על פי הערכה, מאוחסנים במכלים התת-קרקעיים שבתחנות הדלק בישראל כ-100,000 מ"ק דלק מסוגים שונים.

על כן מבצע המשרד להגנת הסביבה, הסדרה של תחנות הדלק וכחלק מהסדרה זו, הן מחויבות בביצוע סקרים כנ"ל. במסגרת הסדרה זו, ביצעו יועצי Envirotech ייעוץ, ניהול ופיקוח על סקר קרקע בתחנה.

במהלך הסקר נתגלה זיהום עומק שמגיע לכ- 15 מטרים. כעת יבוצעו מס' פעולות על מנת לתחום את הזיהום ולטפלו, במגוון שיטות טיפול לשיקום קרקע מזוהמת.

השאירו פרטים

Envirotech

הדף בטעינה...